Setkání předškoláků

30.03.2019

Po dvě březnové středy měli budoucí školáci možnost seznámit se ve školním prostředí, se svou paní učitelkou a dalšími učiteli, kteří pro ně připravili zábavná odpoledne.
Nejprve proběhlo tvoření v keramické dílně, kde si děti vyzkoušely, jak hlínu zpracovat, vyválet, vykrajovat a zdobit. Za pomoci maminek vytvořily překrásné koníčky, ptáčky, zajíčky a berušky. Výrobky dostanou po vypálení domů na památku.
Druhé setkání bylo plné pohybu a her. V tělocvičně se hrálo na mrazíky, na koníčky, na zvířátka, házelo se míčky, trefoval se cíl, zdolávaly se překážky a bojovalo se o poklad. Všechny děti byly báječné a odpoledne si užily natolik, že se jim ani nechtělo domů.                                                    -kh-