DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče,
vzhledem k nynější situaci, Vám zde budeme poskytovat distanční výuku, která je pro předškolní děti povinná!
Do veškerých aktivit se ale mohou zapojit i mladší děti. Cílem je vaše děti zabavit a udržovat v nich návyk zodpovědně pracovat a zároveň je postupně připravovat k blížícímu se zápisu.
Vaše děti určitě ocení, když si spolu budete číst, zpívat, tvořit, malovat, učit se básničky, hrát společenské hry apod.
Na této stránce každý týden naleznete připravené náměty činností, jak pracovat nejen s dítětem s povinným předškolním vzděláváním. Prosíme o zpětnou vazbu od Vás rodičů na email: ms.javornice-ukoly@seznam.cz, kam budete posílat např. fotografie dětí při plnění úkolů, či úkoly zhotovené. Splněné týdenní úkoly zasílejte vždy nejpozději v neděli.

Pevně doufáme, že Vám tato forma vzdělávání vašich dětí alespoň trochu pomůže při zvládání této nelehké situace.

← Zde naleznete stručný přehled toho,
co by mělo předškolní dítě
zvládnout.

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. nabízí možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici ZÁPIS JE TU až do 30. 4. 2021 zdarma. https://nns.cz/predskolak/miuc-zapis-je-tu-zdarma

Milé děti a rodiče,
pro zkrácení času, který
nyní trávíte doma, vám přidáváme 15 JARNÍCH AKTIVIT.
Tyto činnosti můžete společně podniknout a postupně si je odškrtávat/vybarvovat.
Až se opět sejdeme ve školce, společně si řekneme a ukážeme, kdo toho kolik zvládl. Budeme rádi, když nám i z těchto aktivit zašlete nějaké fotografie na email.