ŠKOLNÍ DRUŽINA

BRAMBOROVÁ OLYMPIÁDA

DRAKIÁDA

V říjnu proběhla družinová drakiáda. Žáci si za pomoci rodičů doma připravili draky a mohlo se jít létat. Vítr nám přál, počasí taky a tak jsme dostali všechny na oblohu. Sice se nám někdy draci zamotali, ale s tím jsme si poradili. Žáci byli za snahu odměněni diplomem a malou sladkostí. Rodičům děkujeme za přípravu draků.

SPORTOVNÍ PROCHÁZKA

REKREAČNÍ ODPOLEDNE

ZAČÍNÁ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

HURÁ NA PRÁZDNINY

Bowlingové rozloučení se školním rokem

Na závěr školního roku jsme odjeli do Rychnova n./Kn. trochu si zasportovat. Všichni statečně bojovali s těžkými koulemi. Na závěr byli žáci odměněni diplomy a za statečnost drobnou sladkostí.

Jízda zručnosti

Žáci z ŠD I. si vyzkoušeli na dětském hřišti jízdu zručnosti na kole nebo koloběžce. Podívejte se, jak jsou šikovní.

Návštěva kouzelníka ve školní družině

Můj mazlíček

Víte, co si vaše děti přejí mít doma za domácího mazlíčka? Tento týden se v ŠD I. uskutečnil projekt ,,můj mazlíček".
A tady máte nějaké tipy, jak svým dětem udělat radost.

Přáli jsme maminkám ke Dni matek.

Edukativní program Koza domácí

V pátek 20. 4. 2018 proběhl ve školní družině edukativní program ,,Koza domácí".
Fotogalerie zde.

Výlet za jehňátky

Jednoho krásného dne jsme se s dětmi vydaly na návštěvu ke Dvořákovým, kde se narodila  malá jehňátka. Dozvěděli jsme se, jaká je to velká starost. Děti měly za úkol je spočítat, ale bohužel - nepodařilo se.
Děkuji p. Dvořákové za ochotu

Puntíkový karneval

Dne 2. 3. 2018 se ve školní družině konal ,,puntíkovaný karneval". Paní vychovatelky připravily různé soutěže, na kterých si děti mohly vyzkoušet svoji dovednost, zručnost a přesnost. Děti byly za svoji snahu odměněny a za účast obdržely pochvalný list. Rodičům moc děkujeme za přípravu karnevalových kostýmů.

Výlet za zvířátky

Před jarními prázdninami se děti ze školní družiny vydaly za domácími zvířátky.
Navštívili jsme ovečky u Roušavých a koníky u Štěpánkových. Zvířátkům jsme přinesli něco dobrého na zub.

Radovánky na sněhu

Puntíkový karneval 2. března 2018

BRAMBOROVÁ OLYMPIÁDA

Na podzim ve školní družině se uskutečnila ,,bramborová olympiáda".
Nejdříve jsme vyhodnotili největší a nejzajímavější bramboru a pak měly děti plnit různé úkoly na hřišti - sbíraly a sázely brambory, házely s bramborou do dálky a na cíl, a nakonec běhaly s plným košíkem brambor. Za tyto disciplíny dostávaly body. Nakonec byly děti odměněny diplomem a drobnými předměty.

DRAKIÁDA 2017
V měsíci říjnu proběhla ve školních družinách ,,drakiáda".  (foto níže)

Rodiče byli požádáni o připravení draků a dostávají od nás velikou pochvalu, protože dráčci byli vzorně připraveni.

I když nám z kraje týdne vítr moc nepřál, děti se velmi snažily toho svého dráčka dostat ke sluníčku. Všichni byli odměněni diplomem a drobným dárkem.

DRAKIÁDA - FOTOGALERIE

HRÁTKY SE STAVEBNICÍ - SOUTĚŽ