Z ČINNOSTI NAŠÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY

Edukativní program Koza domácí

V pátek 20. 4. 2018 proběhl ve školní družině edukativní program ,,Koza domácí".
Fotogalerie zde.

Výlet za jehňátky

Jednoho krásného dne jsme se s dětmi vydaly na návštěvu ke Dvořákovým, kde se narodila  malá jehňátka. Dozvěděli jsme se, jaká je to velká starost. Děti měly za úkol je spočítat, ale bohužel - nepodařilo se.
Děkuji p. Dvořákové za ochotu

Puntíkový karneval

Dne 2. 3. 2018 se ve školní družině konal ,,puntíkovaný karneval". Paní vychovatelky připravily různé soutěže, na kterých si děti mohly vyzkoušet svoji dovednost, zručnost a přesnost. Děti byly za svoji snahu odměněny a za účast obdržely pochvalný list. Rodičům moc děkujeme za přípravu karnevalových kostýmů.

Výlet za zvířátky

Před jarními prázdninami se děti ze školní družiny vydaly za domácími zvířátky.
Navštívili jsme ovečky u Roušavých a koníky u Štěpánkových. Zvířátkům jsme přinesli něco dobrého na zub.

Radovánky na sněhu

Puntíkový karneval 2. března 2018

BRAMBOROVÁ OLYMPIÁDA

Na podzim ve školní družině se uskutečnila ,,bramborová olympiáda".
Nejdříve jsme vyhodnotili největší a nejzajímavější bramboru a pak měly děti plnit různé úkoly na hřišti - sbíraly a sázely brambory, házely s bramborou do dálky a na cíl, a nakonec běhaly s plným košíkem brambor. Za tyto disciplíny dostávaly body. Nakonec byly děti odměněny diplomem a drobnými předměty.

DRAKIÁDA 2017
V měsíci říjnu proběhla ve školních družinách ,,drakiáda".  (foto níže)

Rodiče byli požádáni o připravení draků a dostávají od nás velikou pochvalu, protože dráčci byli vzorně připraveni.

I když nám z kraje týdne vítr moc nepřál, děti se velmi snažily toho svého dráčka dostat ke sluníčku. Všichni byli odměněni diplomem a drobným dárkem.

DRAKIÁDA - FOTOGALERIE