Lyžařské kurzy 8. a 5. třídy

LYŽAŘSKÉ KURZY V ORLICKÉM ZÁHOŘÍ VE SKI AREÁLU BEDŘICHOVKA

(19. 1. - 30. 1. 2020)

I když byly letošní lyžařské kurzy ovlivněny ne zcela optimálními sněhovými podmínkami, podařilo se nám je nakonec uskutečnit. Žáci 8. ročníku měli obrovské štěstí, že před zahájením kurzu trošku nasněžilo, a tak se mohli věnovat i běžeckému lyžování, které ukončili závodem na 2 km. Kromě toho měli možnost vyzkoušet sjezdové lyžování i na náročnějších svazích v Deštné v Orl. h.

Žáci 5. ročníku absolvovali lyžařský kurz rovněž v Orlickém Záhoří. Ti ukončili kurz karnevalovým závodem v maskách, a to v obřím slalomu.

Oba kurzy proběhly ve veselé atmosféře a dětem daly možnost nejen naučit se lyžovat nebo prohloubit své lyžařské dovednosti, ale i prožít týden na čerstvém vzduchu se svými spolužáky.                                                                                                 -jh-

Fotogalerie 5. třída

Fotogalerie 8. třída